Simultane Tercüme

Simultane tercüme, kelime manasıyla eş zamanlı tercüme manasına gelmektedir. Simultane tercümede tercüman, bulunduğu kabinde kulaklık ve mikrofon kullanarak konuşmacı konuşmaya devam ettiği süreyle aynı anda konuşmayı tercüme eder. Simultane tercümenin diğer bütün tercüme türlerinden zor olmasının nedeni, simultane tercümanın konuşmayı aynı anda tercüme etmesidir. Bu sebeple simultane tercüme diğer tercümelere göre çok daha zordur ve dünyanın en zor mesleklerinden biri simultane tercümanlık olarak kabul görmüştür.
 
Simultane tercüme, gelişen dünya şartlarında ve büyüyen Türkiye’de kaçınılmaz bir gereklilik haline dönüşmüştür. Nur Tercüme Bürusu, uzman simultane tercüman kadrosuyla, müşterilerine en uygun simultane tercüme fiyatlarıyla hizmet vermektedir. Simultane tercüme, bir dünya dili haline dönüşmüş İngilizce ile çok daha fazla olarak kullanılmaktadır. Nur İngilizce Tercüme Bürosu, İngilizce Simultane Tercüme hususunda uzman kadrosuyla düzenlediğiniz toplantılarda, sempozyumlarda yurtdışından gelen konuklarınıza en iyi hizmeti sunmak için çalışır.
 
Şirketlerin, kalitesiz tercüme büroları ve tercümanlar yüzünden korkulu rüyası haline dönüşen simultane tercüme Nur Tercüme Bürosunun profesyonel tercüman kadrosuyla birlikte zor olmaktan çıkıyor. Tüm dillerde imultane tercüme ve diğer tercüme hizmetleri için büromuzla irtiabata geçebilirsiniz.