Hakkımızda

Nur Tercüme Bürosu 1999 yılında Bakırköy İstasyon Caddesinde hizmete başlamıştır.
Diğer bir şubesini de Osmaniye Bakırköy Adliyesi Karşısında hizmete açmıştır.
Halen yeni şubeler açma hazırlığında olan Nur Tercüme Bürosu, büyüdükçe kalitesi artan bir hizmet kuruluşu olduğunu yıllar içinde ispat etmiştir.

“En Çağdaş Tercüme Bürosu” olma ilkesi ile kurulan Nur Tercüme Bürosu yılların getirdiği tecrübe ile tercüme büroları arasında en tecrübeli tercüman kadrosuna sahip olma iddiasını her daim dile getirmektedir.

Yüz iki dilde, iki bin beş yüz ve en az beş sene tecrübesi olan tercümanlarla ile çalışan Nur Tercüme Bürosu; her türlü tercüme işini son derece önemli görmekte, son derece ciddiyetle; hızlı, sorunsuz ve kusursuz tercümeden hiçbir zaman taviz vermemiştir.

Nur Tercüme Bürosu her şeyden önce müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş; kalitenin değil fiyatın ucuz olduğu bir sistem kurmuştur.

Nur Tercüme Bürosu ile ilk çalışmaya başladığınız andan itibaren, diğerlerine nazaran hem tercümede hem de ikili ilişkilerdeki kaliteye şahit olacak, bir daha ki işlerinizde de hiç düşünmeden Nur Tercüme Bürosu’nu tercih edeceksiniz.

Başınız ağrımadan, insani ya da hukuki sıkıntılar yaşamadan kusursuz bir tercüme deneyimi yaşamak isterseniz Nur Tercüme Bürosu’na ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla…

REFERANSLARIMIZ


Örnek ResimÖrnek ResimÖrnek Resim