Gizlilik

Nur Tercüme Bürosu tüm müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerin bilgilerinin gizli kalmasını bir ilke edinmiş, şirket prensibi haline getirmiştir.
Yani Nur Tercüme Bürosu müşterilerin bilgilerini ticari ve insani ahlak kuralları çerçevesinde hiçbir şekilde üçüncü şahıs ya da şirketlerle paylaşmaz.
 
Nur Tercüme Bürosu istendiği takdirde şirketiniz ya da şahsınızla karşılıklı gizlilik anlaşması imzalamayı taahhüt eder.
Nur Tercüme Bürosu ile çalışmaya başladığınız andan itibaren noter yeminli tercüme ya da yeminli tercüme işlemlerinde başta ticari faaliyetleriniz olmak üzere, bilgileriniz, şirketinize ya da şahsınıza ait tercüme yapılan belge veya dökümanlar şirketinizin ya da şahsınızın kurumsal ya da kişisel sırları olarak değerlendirilir.
 
Nur Tercüme Bürosu ticari ya da kişisel evraklarınızı arşivlemez. İş tesliminden sonra geri döndürülemeyecek şekilde imha eder. Dijital ortamda gönderilmiş noter tasdikli yeminli tercüme ya da yeminli tercüme işlerinde de aynı durum geçerlidir.